Воскресенье
07.03.2021
21:48
Оцените мой сайт
Всего ответов: 146
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Я - життя та мандри...

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Модератор форума: yumor  
    Форум » Повседневная жизнь » общие темы » КРАЇНА МРІЙ 21-22 июня
    КРАЇНА МРІЙ 21-22 июня
    adler47Дата: Вторник, 10.06.2008, 13:50 | Сообщение # 1
    Admin
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 100
    Репутация: 2
    Статус: Offline
    21-22 червня на Співочому полі в Києві вп’яте відбудеться міжнародний етнічний фестиваль Країна Мрій ’2008. Як вже повелося в Країні Мрій, повноцінно будуть представлені самобутні народознавчі та сучасні стилі у виконанні вітчизняних й іноземних співців.

    Розклад подій

    V Міжнародного етнічного фестивалю Країна Мрій
    21-22 червня 2008 року

    21 червня
    Велика Купальська Хода
    Хода розпочнеться з Андріївського узвозу (від площі попід Андріївською церквою) і прямуватиме до Співочого поля таким шляхом:

    11:00 – Збір біля Андріївської церкви.
    11:45 – Добування вогню, грає проект Рідня Олексія Кабанова
    12:00 – Шикування колони
    12:05 – Рушання Ходи
    12:15 – площа Михайлівська, гурт Буття, танці
    12:25 – Європейська площа, Японсько-Український центр
    13:00 – Верховна рада
    13:15 – Арсенальна площа, гурт Володар, співи
    13:25 – площа Слави
    13:30 – музей Гончара
    13:35 – прибуття на Співоче поле
    14:00 – Урочисте відкриття фестивалю Країна Мрій ’2008
    Литаври. Привітальне слово Олега Скрипки. Купальська пісня з Ніною Матвієнко

    Денна Велика сцена
    14:00–15:00 – Ніна Матвієнко та ансамбль давньої музики Костянтина Чечені
    15:00–16:00 – гурт Самата (Чернівці)
    16:00–17:00 – Проект Рідня Олексія Кабанова
    Сцена Під Стінами Лаври
    14:00–15:00 – Ансамбль гармоністів м.Жашків
    15:00–16:00 – Гуляйгород (чоловічий склад)
    16:00–17:00 – автентика
    17:00–18:00 – Весільні музики с.Дмитрашківка, Вінничина
    Сцена Зелена Галявина
    14:00–15:00 – гурт автентичної української музики Буття
    15:00–16:00 – народознавчий гурт Древо
    16:00–17:00 – Родина Тафійчуків
    17:00–18:00 – Троїсті музики, с.Бабин
    Сцена Майстерня Танців
    15:00–16:00 – гурт Коувбасонік / Koubasonic (Канада)
    16:00–17:00 – Троїсті музики, с.Бабин
    17:00–18:00 – показові уроки середньовічних танців
    Кобзарська сцена
    15:00–15:30 – Володя Биков
    15:30–16:15 – Юрко Фединський
    16:15–16:45 – Ярема
    16:45–17:15 – Богдан Черевик
    17:15–18:00 – Тарас Силенко
    Майданчик від Українсько-Японського центру (15:00)
    – Японський танець бонодорі.
    – Здійснення чайної церемонії (школа Урасенке), частування традиційним японським чаєм.
    – Каліграфічне написання імен та побажань на рисовому папері.
    – Водне йо-йо.
    – Ознайомлення зі Святом Танабата, написання побажань на тандзаку (кольорові стрічки паперу).
    – Приготування японської піци окономіякі.
    Вечірня Велика сцена
    18:00–19:00 – Царство Небесне (Стаханов)
    19:00–20:00 – Караван Фамілія / Karavan Familia (Угорщина)
    20:00–21:00 – Атмасфера (Київ)
    21:00–22:00 – Кел / Kal (Сербія)

    22 червня
    Денна Велика сцена
    14:00–14:30 – ватага ТаРута
    14:30–15:00 – гурт Зоряний Корсар
    15:00–16:00 – капела Хорея Козацька
    16:00–17:00 – співунка Млада
    Сцена Під Стінами Лаври
    14:00–15:00 – Троїсті музики, с.Бабин
    15:00–16:00 – гурт середньовічних білоруських співів та гудів Стары Ольса (Білорусь)
    16:00–17:00 – Родина Тафійчуків
    17:00–18:00 – капела Хорея Козацька
    Сцена Зелена Галявина
    14:00–15:00 – народознавчий гурт корінних співів Володар
    15:00–16:00 – Ансамбль гармоністів м.Жашків
    16:00–17:00 – гурт Коувбасонік / Koubasonic (Канада)
    17:00–18:00 – Весільні музики с.Дмитрашківка, Вінничина
    Сцена Майстерня Танців
    15:00–16:00 – показові уроки українських танців від гурту Буття
    16:00–17:00 – українські, бесарабські, молдавські танці від гурту Фанфаре Оркестра (Одеса)
    17:00–18:00 – виступ-урок з білоруських танкíв від ватаги Стары Ольса (Білорусь)
    Кобзарська сцена
    15:00–15:30 – Ярослав Крисько
    15:30–16:15 – Михайло Коваль
    16:15–16:45 – Тарас Компаніченко
    16:45–17:15 – Микола Товкайло
    17:15–18:00 – Костянтин Черемський
    Вечірня Велика сцена
    18:00–19:00 – Назад Шляху Немає разом з.... (гурт уточнюється)
    19:00–20:00 – Ле Карпат / Les Karpat (Франція)
    20:00–21:00 – Джипсі.ч / Gipsy.cz (Чехія)
    21:00–22:00 – Олег Скрипка та оркестр Либідь
    Майданчик Козацьких Розваг від Братства козацького бойового звичáю СПАС
    Пересувна сцена Фіра
    Літературна сцена (в дворику музею Гончара)
    Український книжковий ярмарок під опікою Братів Капранових.
    Він простягнеться від дворика музею Гончара до Алеї Майстрів.

    предлагаю поучаствовать


    born to be free
     
    adler47Дата: Вторник, 10.06.2008, 13:50 | Сообщение # 2
    Admin
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 100
    Репутация: 2
    Статус: Offline
    +1

    born to be free
     
    yumorДата: Вторник, 10.06.2008, 14:10 | Сообщение # 3
    Интересующийся
    Группа: Заблокированные
    Сообщений: 37
    Репутация: 0
    Статус: Offline
    Если не пригласят отметить день рождения друга как раз в эти дни, biggrin то я за +1! Не вижу препятствий!... smile

    ...Хорошо жить - лучше!
     
    TanidarДата: Вторник, 10.06.2008, 17:12 | Сообщение # 4
    НовичЁк
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 14
    Репутация: 0
    Статус: Offline
    +1 !!!!

    я сюда:

    Кобзарська сцена
    15:00–15:30 – Ярослав Крисько
    15:30–16:15 – Михайло Коваль
    16:15–16:45 – Тарас Компаніченко
    16:45–17:15 – Микола Товкайло
    17:15–18:00 – Костянтин Черемський


    Ah! Ah! Death! Death! thou shalt long for death. Death is forbidden, o man, unto thee. AL II,73.
     
    Форум » Повседневная жизнь » общие темы » КРАЇНА МРІЙ 21-22 июня
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Поиск: